Партнерами інтернет-магазину vitae.kiev.ua є виключно офіційні представники брендів. Сумнівів у якості товару, що купується, у вас не виникне, але, відповідно до Закону про захист прав споживачів, можливість повернути невідповідний заявлений товар є у кожного покупця.

Гарантії, що підкріплені законодавчо

У Законі застережено, що продукція належної якості, яка не підійшла покупцеві з якихось причин (розмір, колір, зовнішній вигляд), може бути обмінена на аналогічну з необхідними характеристиками. Але в переліку товарів, обмін яких можливий є винятки.

Кабінет Міністрів України виніс постанову, згідно з якою парфумерно-косметична продукція належить до сегменту товарів, які не підлягають поверненню після придбання. Крім косметично-парфумерних продуктів, обміняти не можна нижню білизну, засоби особистої гігієни, дитячі товари, інструменти для манікюру та педикюру. Ми завжди йдемо назустріч нашим покупцям та надаємо можливість обміняти придбаний товар за дотримання кількох умов.

Що можна обміняти?

В асортименті продукції нашого маркету представлено велику кількість товарних позицій із різних категорій. Ви можете здійснити повернення протягом 3 днів після отримання придбаного товару, якщо він:

Важно! Всегда проверяйте комплектность посылки и ее соответствие описи непосредственно при получении в отделении перевозчика.

Как обменять или вернуть товар?

Если приобретенная продукция может быть отнесена к одной из категорий несоответствия и все требования к возвращаемому товару соблюдены, покупателю необходимо совершить несколько несложных действий:

  1. Cфотографируйте в хорошем качестве сам товар, присутствующий брак, этикетки, упаковку;
  2. Пришлите на почту интернет-магазина solevyegrelki@gmail.com все фото, добавив письмо c отметкой «Возврат»;
  3. Дождитесь звонка нашего менеджера для уточнения деталей возврата или обмена.

Важно! Если оригинальная упаковка товарной позиции не сохранена, нарушена, имеет следы использования возврат не может быть осуществлен.

Как происходит возврат средств?

Если товар возвращается на условиях «Возврата», а не обмена, деньги будут возвращены путем банковского перевода на тот расчетный счет, который указал покупатель. После получения нами товара возврат денежных средств будет произведен в течение 5 рабочих дней.

Что стоит знать?

Важливо! Продукція неналежної якості - та, яка містить дефекти або не відповідає заявленим виробником характеристик. Невідповідність оформлення, дизайну упаковки від того, що заявлене в описі веб-сайт не є причиною для повернення позиції. Насправді кольори упаковки і самого товару можуть відрізнятися від тих, що відображає монітор.