«Окуляри магнітні» впливають на біологічно активні точки особи, Усувають безсоння, знижують ймовірність хропіння, заповнюють дефіцит магнетизму, уповільнюють процес старіння шкіри, створюють комфорт в дорозі, захищають від застуди, зігрівають обличчя і заспокоюють. Впливаючи на біологічні точки особи, активізується імунітет і біоенергетичне відновлення організму. Найкращим чином знімається напруженість м'язів обличчя і очний тиск. Постійне магнітне поле активно підтримає захисні функції організму при виникненні простудних захворювань, особливо в області перенісся. Окуляри магнітні гасять будь-які проблиски світла і допоможуть швидше вирушити у вищі сфери сновидінь. Найкращим чином знімається напруженість м'язів обличчя і очний тиск. Навіть п'ятихвилинна сеанс принесе заспокійливий відпочинок.

Одночасно позитивний вплив магнітного поля підтримає природне регенеруючу діяльність клітин шкіри, посилить косметичний ефект масок, кремів, бальзамів.

Магнітне поле Вам допоможе! Центр сну людини знаходиться в шишкоподібної залозі, яка виробляє мелатонін в абсолютній темряві. Цей гормон робить нас втомленими і хилить до сну, будучи натуральним снодійним.

Порядок застосування:

«Окуляри магнітні» поміщаються перед сном на обличчя намагніченої стороною до тіла і фіксуються. Процедури проводяться щоночі. Курс лікування від 15 до 20 процедур. У міру поліпшення стану хворого тривалість процедур скорочується і збільшується інтервал між ними (через день, через два і т. д.).

Повторний курс лікування при необхідності може бути повторений через 1 — 2 тижні.

Технічна характеристика:

«Окуляри магнітні» виготовлені за спеціальною технологією. В окулярах використовується постійне магнітне поле від эластомагнитов встановлених відповідно до біологічно-активних точок і зон обличчя людини.

Магнітна сторона эластомагнитов звернена до обличчя.

Магнітна індукція эластомагнитов: 35±10 мТл.

Магнітні властивості зберігаються протягом 7 років.

Протипоказання:

Індивідуальна магнітна несприйнятливість.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Окуляри магнітні

  • Виробник: Delta-term
  • Модель: mag001
  • Наявність: Є в наявності
  • 220.00₴